Początek

Zdjęcia stareńkiego Szczecina widziane moimi oczami i sercem.

Witam serdecznie. Nazywam się Monika Szymanik i od listopada 2018 przemierzam kamieniczne ulice Szczecina szukając przedwojennych pozostałości w dzisiejszym mieście. Odkrywam je dla Was i dla siebie na nowo. Kocham moje miasto, a przede wszystkim kamienice. W jednej z nich mieszkam. Postanowiłam wydać książkę z moimi zdjęciami kamienicznego Szczecina. Aby zobaczyć, czy ktokolwiek będzie tym tematem zainteresowany, założyłam profil na instagramie, a potem na facebooku @kamienica_w_lesie Monika Szymanik.
Minął rok. Jestem szczęśliwa, że książka niedługo się ukaże. Wydaję ją samodzielnie i pomyślałam, że sklep z moimi zdjęciami pomoże mi w zebraniu funduszy na druk. Oprócz pokazywania i zamykania stareńkiego Szczecina w zdjęciach jest dla mnie bardzo ważne budowanie lokalnej tożsamości. Bo miasto tworzą ludzie w nim mieszkający. Stąd zakładka “Inni o mnie”.
Więcej zdjęć można zobaczyć na moim profilu na instagramie i Facebooku @kamienica_w_lesie Monika Szymanik. Pozdrawiam najserdeczniej.

Ps. Chciałbyś zdjęcie swojej kamienicy lub innego stareńkiego budynku w Szczecinie, którego u mnie nie znalazłeś? Daj znać. Wspólnymi siłami pokażemy kolejne miejsca.

Monika Szymanik

Możliwość komentowania Zdjęcia stareńkiego Szczecina widziane moimi oczami i sercem. została wyłączona